Co nabízíme 2020-04-20T09:55:11+00:00

NABÍZÍME

NAŠE SLUŽBY

Po telefonické dohodě probíhá schůzka v místě realizace. Dle posouzení stavu podkladu navrhneme nejlepší řešení ve výběru technologického postupu a výběru krytiny. Umíme si poradit jak s novostavbou, tak se starým domem. Poradenství s následnou cenovou nabídkou je zcela zdarma.

Vrámci zaměření speciálním laserem jsme schopni:

  • Změřit vlhkost betonu
  • Změřit rovinnost podkladu
  • Změřit celkovou plochu
Po dohodě se organizuje schůzka a následná cenová nabídka je zpracována zcela zdarma.
Zakoupené zboží přivezeme až do domu. U nás si můžete koupit podlahy (vinyl, laminát, lina, koberece, třívrstvé dřevěné podlahy, parkety, marmoleum, interiérové dveře, samonivelační stěrky, OSB desky a Fermacell – suchý systém podlahy.

Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou
Fermacell systém se používá v případech, kdy zákazník nemůže zvolit variantu betonování. Podkladový systém Fermacell – jedná se vyrovnávací podsyp plus vrchní desky, na které je možno už pokládat krytinu. Oproti betonu, který vysychá 2 měsíce, je výhodou okamžitá pokládka krytiny na Fermacell. Podkladové rošty se dělají většinou v podkrovních prostorech na trámy. Společně s OSB deskami se vytvoří hrubá podlaha. Rošty se dají vrstvit, tím získáme požadovanou výšku.
Pokládka – vinylové podlahy (zámkové nebo lepené), lino, laminátová podlaha, třívrstvá dřevěná podlaha, korek, parkety, marmoleum (přírodní lino)
Broušení dřevěných podlah a parket
Lakování
Olejování
Lištování

Nabízíme montáž dveří do kovové zárubně, včetně obložkové zárubně, montáž kliky, montáž posuvných dveří na stěnu a montáž posuvných dveří do pouzdra.

Realizujeme okrasné designové stěrky na stěny. Začíná se vyrovnáním tmelem, následuje penetrace a poté okrasná stěrka.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat