Podlahy 2020-04-20T10:12:19+02:00

NABÍZÍME

PODLAHY

v poslední době velmi moderní a oblíbený vinyl je vhodný do každého interiéru.
Lze ho rozdělit na dva druhy:
Lepený celoplošně na hladký vystěrkovaný podklad. Zámkový SPC vinyl s integrovanou podložkou, kde povrch nemusí být tak hladký. Velkou výhodou vinylové podlahy je její odolnost vůči mechanickému poškození (drápky domácích mazlíčků, otlačení od nabytku, atd.)
Jako další plus lze vyzdvyhnout odolnost vůči vlhkosti, lze bez problémů aplikovat i do koupelny. Je vhodný i pro montáž, kde je podlahové vytápění.
Vyberete si ze široké škály dekorů dřeva, kamene nebo plechu. Některé dekory dřeva jsou až k nerozeznání od pravého dřeva.

Celkovou nabídku dekorů přivezeme až k Vám do domu. 

Dekory si můžete prohlédnout zde: PARADOR, KARSIS

 

PVC podlahy jsou hojně užívaným typem podlahové krytiny. Pochlubí se širokou škálou dekorů, ať už jde o dřevo, dekor dlažby nebo jednobarevné.
Údržba je velice nenáročná, proto je PVC vhodné jak do škol, domácností i komerčních prostor. Pokládka probíhá na hladký vystěrkovaný povrch.

Celkovou nabídku lina jsme schopni přivézt až k Vám do domu. Více na Suppelex Design.

Dřevěné podlahy jsou oblíbené už velice dlouho dobu a dnes můžeme říct, že se staly až luxusní podlahovou krytinou, která navozuje pocit teplého a útulného domova. Dřevo je přírodní unikát a každý kus je originál, jak barvou, tak strukturou. Dřevná podlaha je velice dobrým izolačním materiálem.
Vyznačují se dlouhou životností, dá se po čase i renovovat. Dřevěné podlahy rozdělujeme na parkety, průmyslovou mozaiku, třívrstvé podlahy, masivní prkna.

 

Laminátové podlahy mají velice odolný tvrdý povrch. U laminátové podlahy je velice důležité připravit vše potřebné pro pokládku. Musí se použít speciální podložka nebo celoplošně nalepit, aby pak nebyla hlučná. Díky tvrdosti materiálu je odolná vůči mechanickému poškození. I zde u laminátu najdeme široký výběr dekorů dřeva, ale i dlaždic.

Linoleum neboli přírodní lino (nejznámější značka Marmoleum) je vyrobeno převážně z přírodních materiálů. Linoleum lze řadit mezi velice odolné krytiny, které jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Z tohoto důvodu je často marmoleum pokládané ve zdravotních zařízeních, školách a školkách. Nalezneme širokou škálu barevných dekorů, ze kterých lze vytvářet a vyřezávat různé barevné vzory. Pokud zvolíte tuto podlahovou krytinu je nutné zmínit, že vyžaduje speciální údržbu. Tzn. nákup vhodných čistících prostředků.

 

Korek je přírodní velice teplý materiál. Materiál se získává odřezáváním kůry (borky) dubu korkového a korkovníku amurského. Tato podlahová krytina má vynikající akustické a tepelné izolační vlastnosti. Je vhodný pro alergiky a astmatiky. Pokládka je vhodná do dětských pokojíčků, kde děti sedí na zemi, když si hrají. Nebo kamkoliv, kde chcete mít příjemné teplo od nohou.

Parkety odjakživa působily luxusním dojmem a ještě nevyšly z módy a dlouho nevyjdou.
Jedná se o přírodní materiál, vyrábí se z různých druhů dřev, jako např. dub, jasan, až po exotické dřeviny.

Samonivelační stěrky se používají k vyrovnání podkladu, pro následnou pokládku podlahové krytiny, např. vinylu.

Existují různé druhy :

  • Dají se aplikovat na dřevěné podklady, na beton a anhydrit.
  • Na pružný dřevěný podklad se používá stěrka se skelným vláknem.
  • Mezi podkladem a stěrkou jsme schopni penetrací uzavřít zbytkovou vlhkost v betonu.
  • Stěrkou jsme schopni vyrovnat podklad do síly 50 mm.
  • Velké plochy stěrkujeme pomocí čerpadla a hadic.
  • Dále máme různé druhy penetrací. Penetrace se používá jako adhezní můstek mezi podkladem a stěrkou.

Veškeré vzorníky koberců přiveze až k Vám domů.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat