Podlahy 2018-02-08T10:58:26+00:00

NABÍZÍME

PODLAHY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada.

v poslední době velmi moderní a oblíbený vinyl je vhodný do každého interiéru.
Lze ho rozdělit na dva druhy:
Lepený celoplošně na hladký vystěrkovaný podklad. Zámkový, skládaný na podložku, kde povrch nemusí být tak hladký. Velkou výhodou vinylové podlahy je její odolnost vůči mechanickému poškození (drápky domácích mazlíčků, otlačení od nabytku, atd.)
Jako další plus lze vyzdvyhnout odolnost vůči vlhkosti, lze bez problémů aplikovat i do koupelny. Je vhodný i pro montáž, kde je podlahové vytápění.
Vyberete si ze široké škály dekorů dřeva, kamene nebo plechu. Některé dekory dřeva jsou až k nerozeznání od pravého dřeva.

PVC podlahy jsou hojně užívaným typem podlahové krytiny. Pochlubí se širokou škálou dekorů, ať už jde o dřevo, dekor dlažby nebo jednobarevné.
Údržba je velice nenáročná, proto je PVC vhodné jak do škol, domácností i komerčních prostor. Pokládka probíhá na hladký vystěrkovaný povrch.

Linoleum neboli přírodní lino (nejznámější značka Marmoleum) je vyrobeno převážně z přírodních materiálů. Linoleum lze řadit mezi velice odolné krytiny, které jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Z tohoto důvodu je často marmoleum pokládané ve zdravotních zařízeních, školách a školkách. Nalezneme širokou škálu barevných dekorů, ze kterých lze vytvářet a vyřezávat různé barevné vzory. Pokud zvolíte tuto podlahovou krytinu je nutné zmínit, že vyžaduje speciální údržbu. Tzn. nákup vhodných čistících prostředků.

Dřevěné podlahy jsou oblíbené už velice dlouho dobu a dnes můžeme říct, že se staly až luxusní podlahovou krytinou, která navozuje pocit teplého a útulného domova. Dřevo je přírodní unikát a každý kus je originál, jak barvou, tak strukturou. Dřevná podlaha je velice dobrým izolačním materiálem.
Vyznačují se dlouhou životností, dá se po čase i renovovat. Dřevěné podlahy rozdělujeme na parkety, průmyslovou mozaiku, třívrstvé podlahy, masivní prkna.

Laminátové podlahy mají velice odolný tvrdý povrch. U laminátové podlahy je velice důležité připravit vše potřebné pro pokládku. Musí se použít speciální podložka nebo celoplošně nalepit, aby pak nebyla hlučná. Díky tvrdosti materiálu je odolná vůči mechanickému poškození. I zde u laminátu najdeme široký výběr dekorů dřeva, ale i dlaždic.

Korek je přírodní velice teplý materiál. Materiál se získává odřezáváním kůry (borky) dubu korkového a korkovníku amurského. Tato podlahová krytina má vynikající akustické a tepelné izolační vlastnosti. Je vhodný pro alergiky a astmatiky. Pokládka je vhodná do dětských pokojíčků, kde děti sedí na zemi, když si hrají. Nebo kamkoliv, kde chcete mít příjemné teplo od nohou.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat